Zavolajte nám+420 547 218 218

logo Scooters


 

Autorizovaný dovozca skútrov Peugeot

Skútre výrobcu Peugeot Scooters pútajú pozornosť svojich zákazníkov predovšetkým vďaka francúzskemu zmyslu pre elegantný vzhľad. Spolu s nadpriemerným spracovaním, výkonnými motormi s nízkou spotrebou a výbornou ovládateľnosťou stoja skútre Peugeot na pozícií jedného z najvýznamnejších značkových výrobcov skútrov predávaných v Európe a aj v ostatných zemiach.

Spoločnosť Scooters a.s. pôsobí na českom trhu od roku 2001. Po 12 rokoch usilovnej práce sme si vybudovali silnú pozíciu na trhu ako úspešný autorizovaný importér skútrov Peugeot.

V závislosti na výsledkoch na českom trhu sme od výrobcu Peugeot Scooters získali licenciu na import skútrov Peugeot aj do Slovenskej republiky.

Založili sme dcérsku spoločnosť Scooters SK s.r.o. a v prvom roku vám prinášame možnosť zakúpiť skútre Peugeot na dealerských miestach, ktoré nájdete v sekcii dealerská sieť.

Všetkým majiteľom skútrov Peugeot ďakujeme za priazeň a dôveru k výrobcovi Peugeot Scooters, Mandeure aj k spoločnosti Scooters SK s.r.o., všetkým prajeme mnoho šťastných kilometrov a veľa zábavy na skútroch Peugeot.

Všetkým, ktorí sa rozhodli pre kúpu skútra, prajeme šťastnú ruku pri výbere značky, kubatúry a samotného typu.

váš team Scooters SK s.r.o.